Vřes květ 50g Království bylinek

Kód: 33788
Novinka Tip
82 Kč 164 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Vřes květ (Calluna vulgaris)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vřes, vědecky známý jako Calluna vulgaris, je bylina s charakteristickými květy, která má dlouhou historii v tradičním léčitelství. Květy vřesu jsou ceněny pro svůj možný příznivý vliv na lidské zdraví.

Historie použití: Vřes je známý pro své tradiční použití v různých kulturách. Byl využíván ve starověkých společnostech pro své možné zdravotní přínosy a byl součástí lidových léčebných tradic.

Účinné látky: Květy vřesu obsahují různé bioaktivní látky, jako jsou flavonoidy, třísloviny a éterické oleje, které mohou mít potenciální pozitivní účinky na lidské tělo.

Souvisí s: Vřes je spojován s různými možnými zdravotními přínosy. Květy této rostliny mohou být využívány pro své možné pozitivní účinky na organismus.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky květů vřesu přelijte 1/4l vařící vody, nechte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: