Vratič list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33785
Novinka Tip
61 Kč 122 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Vratič list řez. (Tanacetum vulgare)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vratič, vědecky známý jako Tanacetum vulgare, je bylina s charakteristickými listy, která má dlouhou historii v tradičním léčitelství. Listy vratiče mohou obsahovat různé bioaktivní látky, které mohou přispět k možným zdravotním přínosům.

Historie použití: Vratič byl dlouhodobě využíván v různých kulturách pro své možné léčebné účinky. Byl tradičně využíván pro podporu určitých aspektů zdraví.

Účinné látky: Listy vratiče obsahují různé složky, včetně flavonoidů a silic, které mohou mít potenciální pozitivní účinky na lidské zdraví.

Souvisí s: Vratič je spojován s různými možnými zdravotními přínosy. Jeho listy byly tradičně využívány pro své potenciální vlastnosti.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky listů vratiče přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: