Vilín list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33779
Novinka Tip
118 Kč 236 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Vilín list řez. (Viburnum opulus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vilín, vědecky známý jako Viburnum opulus, je rostlina s výraznými listy, které se v tradičním léčitelství využívají pro své potenciální zdravotní přínosy. Listy vilínu mohou obsahovat látky, které mohou mít pozitivní účinky na lidské zdraví.

Historie použití: Vilín má historii v tradičním používání v různých kulturách. Byl využíván pro své vlastnosti a věřilo se, že může podpořit určité aspekty zdraví.

Účinné látky: Listy vilínu mohou obsahovat různé bioaktivní složky, včetně flavonoidů a antioxidantů, které mohou mít přínos pro lidský organismus.

Souvisí s: Vilín je spojován s možností podpory určitých aspektů zdraví. Jeho listy byly tradičně využívány pro své potenciální přínosy.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky listů vilínu přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: