Vachta list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33776
Novinka Tip
120 Kč 240 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Vachta list řez. (Menyanthes trifoliata)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vachta (Menyanthes trifoliata), také známá jako třapatka vodní, má dlouhou historii v tradičním léčitelství a je ceněná pro své potenciální zdravotní přínosy. Její listy mají unikátní složení, které může podpořit lidské zdraví.

Historie použití: Vachta byla dlouho využívána v různých kulturách pro své možné pozitivní účinky na lidské zdraví. Tradičně byla používána ve formě čajů a bylinných přípravků.

Účinné látky: Listy vachty obsahují různé bioaktivní sloučeniny, včetně hořčinových glykosidů a flavonoidů, které mohou přispívat k jejím potenciálním účinkům.

Souvisí s: Vachta je spojována s možností podpory trávení a celkového zdraví. Je využívána pro své možné blahodárné účinky.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky listů vachty přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: