Trubkovec list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33764
Novinka Tip
80 Kč 160 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Trubkovec list řez. (Aristolochia clematitis)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trubkovec, vědecky známý jako Aristolochia clematitis, je rostlina s charakteristickými listy, které jsou v tradičním léčitelství využívány pro různé účely. Listy této rostliny obsahují různé látky, včetně bioaktivních sloučenin a fytonutrientů.

Historie použití: Trubkovec má dlouhou historii v tradičním používání. Byl využíván ve starověkých kulturách pro své potenciální přínosy pro lidské zdraví. Jeho listy byly ceněny pro své možnosti podpory pohody.

Účinné látky: Listy trubkovce obsahují různé bioaktivní sloučeniny, jako jsou flavonoidy, saponiny a další látky, které mohou přispět k celkovému pohodlí a pohyblivosti.

Souvisí s: Trubkovec je spojován s možností podpory trávení a celkového komfortu. Byl tradičně používán k udržení pohody a pohybu.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky trubkovcových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: