Trnka květ řez. 50g Království bylinek

Kód: 33761
Novinka Tip
193 Kč 386 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Trnka květ řez. (Prunus spinosa)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trnka, vědecky známá jako Prunus spinosa, je rostlina s charakteristickými květy, které jsou v tradičním léčitelství využívány pro různé účely. Květy této rostliny obsahují různé látky, včetně fytonutrientů a éterických olejů.

Historie použití: Trnka má dlouhou historii v tradičním používání. Byla využívána v různých kulturách pro své vlastnosti a potenciál podpořit lidské zdraví. Tradičně byla ceněna pro své účinky na pohodu a pohyblivost.

Účinné látky: Květy trnky obsahují různé fytonutrienty, antioxidanty a další látky, které mohou mít pozitivní vliv na lidský organismus.

Souvisí s: Trnka je spojována s možností podpory trávení a celkového pohody. Byla využívána tradičními kulturami k podpoře imunitního systému a udržení tělesného komfortu.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky květů trnky přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: