Třapatka kořen řez. 50g Království bylinek

Kód: 33767
Novinka Tip
88 Kč 176 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Třapatka kořen řez. (Geum urbanum)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třapatka, vědecky známá jako Geum urbanum, je bylina s charakteristickými kořeny, které mají své místo v tradičním léčitelství. Kořeny této rostliny obsahují různé látky, které mohou mít přínos pro lidské zdraví.

Historie použití: Třapatka má dlouhou historii v tradičním používání. Byla využívána ve starověkých kulturách pro své potenciální benefity pro pohodu a pohyblivost.

Účinné látky: Kořeny třapatky obsahují různé bioaktivní sloučeniny, včetně alantoinu a silic, které mohou mít příznivý vliv na lidské tělo.

Souvisí s: Třapatka je spojována s možností podpory kloubů a pohybu. Byla tradičně používána k udržení pohody a pohyblivosti.

Návod na přípravu: Odvar (kořeny): 1-2 lžičky kořenů třapatky vsypte do 1/4l studené vody, přiveďte do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: