Topolovka květ 50g Království bylinek

Kód: 33755
Novinka Tip
115 Kč 230 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Topolovka květ (Populus spp.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Topolovka, latinsky nazývána Populus spp., je strom s charakteristickými květy, které jsou v tradičním léčitelství využívány pro různé účely. Květy této rostliny obsahují různé látky, které mohou mít blahodárné účinky na lidský organismus.

Historie použití: Topolovka má dlouhou historii v tradičním používání. Byla využívána ve starověkých kulturách pro své vlastnosti a užitečné látky. Různé kultury ji využívaly k podpoře pohody a relaxace.

Účinné látky: Květy topolovky obsahují různé fytonutrienty a éterické oleje, které mohou mít pozitivní vliv na lidské zdraví.

Souvisí s: Topolovka je spojována s možností podpory relaxace a uvolnění. Je také využívána pro svůj potenciál podporovat trávení a pohodu.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky květů topolovky přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: