Slunečnice květ řez. 50g Království bylinek

Kód: 33746
Novinka Tip
102 Kč 204 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Slunečnice květ řez. (Helianthus annuus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slunečnice, vědecky nazývaná Helianthus annuus, je rostlina, která nejen krásně ozdobí naše zahrady svými velkými a výraznými květy, ale také má využití v tradičním léčitelství díky svým možným přínosům pro zdraví. Květy slunečnice obsahují různé látky, které mohou mít pozitivní účinky na lidský organismus.

Historie použití: Slunečnice má dlouhou historii v tradičním používání. Lidé v různých kulturách ji využívali pro její možné blahodárné účinky na zdraví. Mnoho kmenů domorodých obyvatel v Severní Americe mělo slunečnici jako součást svého stravování a medicíny.

Účinné látky: Květy slunečnice obsahují antioxidanty, vitamíny, minerály a další bioaktivní látky, které mohou přispívat k celkovému zdraví.

Souvisí s: Slunečnice je spojována s možností podpory imunitního systému a celkového zdraví.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 1-2 čajové lžičky květů slunečnice přelijte 1/4l vařící vody, nechte v zakryté nádobě 10-15 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: