Sléz maurský list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33743
Novinka Tip
70 Kč 140 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Sléz maurský list řez. (Althaea officinalis)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sléz maurský, vědecky známý jako Althaea officinalis, je bylina s léčivými vlastnostmi, která má dlouhou historii v tradičního využívání pro své potenciální přínosy pro zdraví. Listy této rostliny obsahují různé látky, které mohou přispět k různým zdravotním aspektům.

Historie použití: Sléz maurský má bohatou historii v tradičním léčitelství. Již staletí se využívá pro své možné účinky na podporu zdraví dýchacího ústrojí a trávení. Byl oblíbeným prostředkem v různých kulturách po celém světě.

Účinné látky: Listy slézu maurského obsahují slizy, flavonoidy, taniny a další bioaktivní složky, které mu mohou poskytovat jeho přínosné účinky.

Souvisí s: Sléz maurský je spojován s možností podpory dýchacího ústrojí a trávení.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 1-2 čajové lžičky listů slézu maurského přelijte 1/4l vařící vody, nechte v zakryté nádobě 10-15 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: