Skořice květ 50g Království bylinek

Kód: 33737
Novinka Tip
142 Kč 284 Kč / 100 g
Skladem (1 ks)

Skořice květ (Cinnamomum verum)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skořice (Cinnamomum verum) je aromatická rostlina, jejíž květy jsou v tradičním léčitelství využívány pro své potenciální blahodárné účinky na zdraví. Tato bylina je známá svou charakteristickou vůní a chutí a obsahuje různé látky, které mohou mít pozitivní vliv na lidský organismus.

Historie použití: Skořice má dlouhou historii v tradičním použití pro různé účely. Byla oblíbená ve starověkých kulturách pro svou aromatickou vůni a možné prospěšné účinky na trávení a pohodu. Její použití se objevovalo v různých kulinářských i léčebných tradicích.

Účinné látky: Květy skořice obsahují éterický olej, který je zodpovědný za její charakteristickou vůni a chuť. Obsahuje také antioxidanty a další bioaktivní sloučeniny.

Souvisí s: Skořice je spojována s možností podpory trávení a blahodárnými účinky na lidský organismus.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 1-2 čajové lžičky skořicových květů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 5-10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: