Santalové dřevo MESH 100g

Kód: 30348
199 Kč 199 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Santalové dřevo (Santalum album) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sandalwood

Santalové dřevo MESH 100g

Santalové dřevo bylo tradičně využíváno v bylinné terapii pro různé účely. Nicméně, je důležité zdůraznit, že tyto informace jsou založeny na tradičním použití a nejsou podloženy moderními vědeckými důkazy. Santalové dřevo by mělo být používáno jako doplněk ke zdravému životnímu stylu a nikoli jako náhrada lékařské péče. Vždy se poraďte se zdravotnickým odborníkem před zahájením jakéhokoli nového režimu doplňků.

Možné potíže spojené s užíváním Santalového dřeva zahrnují:

• Možné potíže s úzkostí, stresem a nervozitou • Možné potíže s nespavostí a poruchami spánku • Možné potíže s kůží, jako jsou vyrážky a svědění

Možné posílení spojené s užíváním Santalového dřeva zahrnuje:

• Možné posílení nervového systému a podporu relaxace • Možné posílení spánku a podporu zdravého spánkového cyklu • Možné posílení kůže a podporu jejího zdraví

Možné zlepšení spojené s užíváním Santalového dřeva zahrnuje:

• Možné zlepšení stavu úzkosti a napětí • Možné zlepšení kvality spánku a podporu relaxace • Možné zlepšení stavu pokožky a podporu jejího zdraví

Santalové dřevo se také používá jako parfémový a aromaterapeutický prostředek, stejně jako pro své antiseptické vlastnosti. Obecně platí, že se doporučuje užívat od 100 do 200 miligramů sušeného prášku z Santalového dřeva denně, rozdělených do několika dávek. Tento prášek můžete zředit v malém množství vody a vypít.

Je důležité si uvědomit, že i když je Santalové dřevo považováno za bezpečný přírodní produkt, mohou existovat některé vedlejší účinky nebo interakce s jinými léky. Proto je vždy nejlepší se před užitím Santalového dřeva poradit s odborníkem.

Základním předpisem je nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních na potravinách.

Podle tohoto nařízení nesmějí být na potravinách a doplňcích stravy uvedeny tvrzení, která naznačují, že konzumace dané potraviny nebo doplňku stravy může zabránit, léčit nebo vyléčit lidskou nemoc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny a doplňky stravy
Potíže: Deprese - úzkosti, Pokožka, Spánek, Stres

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: