Šalvěj list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33560
Novinka Tip
66 Kč 132 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)

Šalvěj list řez. (Salvia officinalis)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šalvěj, vědecky známá jako Salvia officinalis, je aromatická rostlina s charakteristickými listy, která má dlouhou historii v tradičním léčitelství. Listy této rostliny jsou ceněny pro své možné příznivé účinky na lidské zdraví.

Historie použití: Šalvěj má bohatou historii v tradičním používání. Byla využívána ve starověkých kulturách pro své možné zdravotní benefity a byla součástí lidových léčebných tradic.

Účinné látky: Listy šalvěje obsahují různé bioaktivní složky, včetně éterických olejů, tříslovin a antioxidantů, které mohou přispívat k možným pozitivním účinkům na lidský organismus.

Souvisí s: Šalvěj je spojována s různými potenciálními zdravotními přínosy. Listy této rostliny mohou mít pozitivní vliv na lidské tělo.

Návod na přípravu: Listy: 1-2 čajové lžičky nasekaných listů šalvěje přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 minut odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: