Rybíz černý list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33725
Novinka Tip
72 Kč 144 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Rybíz černý list řez (Ribes nigrum)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybíz černý, vědecky známý jako Ribes nigrum, je rostlina s charakteristickými tmavými bobulemi a listy, které jsou využívány pro své potenciální zdravotní výhody. Listy této rostliny obsahují různé látky, které mohou mít pozitivní vliv na lidský organismus.

Historie použití: Rybíz černý byl v minulosti využíván v tradičním léčitelství pro různé účely. Jeho listy byly oblíbené pro své možné blahodárné účinky na zdraví.

Účinné látky: Listy rybízu černého obsahují různé bioaktivní látky, včetně vitamínů, minerálů a flavonoidů, které mohou působit jako antioxidanty a podporovat celkovou pohodu.

Souvisí s: Rybíz černý může být spojován s podporou imunitního systému a celkovým zdravím. Jeho listy mohou obsahovat látky, které podporují fyziologické funkce organismu.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky rybízu černého přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: