Rákos (TCM) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 18753
139 Kč 278 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)

Rákos (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z oddenku léčivé rostliny rákosu obecného. Rákos obecný (Phragmites communis). Tinctura Phragmitis rhizoma. Tincture Reed rhizome.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rákos (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z oddenku léčivé rostliny rákosu obecného. Tinctura Phragmitis rhizoma. Tincture Reed rhizome.

Rákos obecný (Phragmites communisčeleď lipnicovité - Poaceae, SK: trsť obyčajná, LU GEN).

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina rákos obecný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde: https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: