Pyrostop - Bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 18738
169 Kč 338 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)

Pyrostop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální trávení (směs bylin pro potlačení pyrózy - pálení žáhy).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyrostop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro normální trávení (směs bylin pro potlačení pyrózy - pálení žáhy).

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - tužebník jilmový (Filipendula ulmaria), brambor obecný (Solanum tuberosum), proskurník lékařský (Althaea officinalis), přeslička rolní (Equisetum arvense).

Pálení žáhy způsobuje přebytek kyseliny chlorovodíkové (solné) HCl v žaludku, případně návrat této kyseliny do jícnu.  Přebytečná HCl tedy způsobuje  překyselení těchto sliznic. Příčiny mohou být různé, často to bývají dietní chyby typu přemíry kávy, alkoholu či tučných jídel.

Tužebník jilmový neutralizuje nadměrnou kyselost žaludečních šťáv. Tlumí průjmy a zabraňuje kvašení a hnilobnému procesu ve střevech. A co je pro nás podstatné, obsahuje nejen kyselinu salicylovou, která ve své syntetické podobě může podpořit např. vznik žaludečních vředů, ale také další účinné látky, které moudrá matka příroda včlenila do svých geniálních složení, a tyto pomocné  látky nejen eliminují případné negativní vlivy salicylátů v bylině, ale pomáhají nám i neutralizovat přebytečnou kyselinu chlorovodíkovou v žaludku. Brambor obecný všichni dobře známe, ale málo kdo ví, jak velmi účinná může být šťáva ze syrových brambor při překyselení žaludku. Kromě solí vápníku a draslíku obsahuje i alkaloidy solanin a tropein, ale hlavně hojivý allantoin, který chrání a regeneruje sliznici žaludku. Proskurník lékařský obsahuje velké množství slizu, který opět chrání sliznici žaludku a jícnu před negativním působením přemíry trávicích šťáv. Směs doplňuje přeslička rolní pro svoji schopnost regenerovat sliznice.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení a činnost střev. Antibakteriální aktivita. Normální stav kloubů. Vylučování vody z organizmu. Normální funkce močových cest – ledviny. Normální funkce dýchacího systému. Vylučování močí. Osvěžení těla. Přirozená obranyschopnost. Duševní zdraví / relaxace – spánek. Normální činnost srdce, hladina cholesterolu v krvi. Normální stav pokožky a tkání. Antiseptické vlastnosti.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek nebo až 50 kapek při akutních potížích. I přesto, že jsme snížili obsah lihu v přípravku na nezbytné minimum, aplikujte tyto kapky tak, že si patřičnou dávku vkapejte do trochy vody a vypijte. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Potíže: Dýchací cesty, Děloha sliznice, Hladina cukru v krvi, Močový měchýř, Sliznice gynekologického ústrojí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: