Prvosenka květ s kalichem řez. 50g Království bylinek

Kód: 33716
Novinka Tip
166 Kč 332 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Prvosenka květ s kalichem řez (Primula veris)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květ prvosenky, vědecky známý jako Primula veris, je považován za symbol jara a má dlouhou historii v tradičním léčitelství. Květy prvosenky s kalichem obsahují různé látky, včetně éterických olejů a fytonutrientů.

Historie použití: Květ prvosenky byl tradičně používán v různých kulturách pro své možné blahodárné účinky. Byl využíván pro své charakteristické květy a tradičně se spojoval s nástupem jara a obnovou přírody.

Účinné látky: Květ prvosenky s kalichem obsahuje různé fytonutrienty a další látky, které jsou mu připisovány potenciální přínosy pro zdraví.

Souvisí s: Květ prvosenky s kalichem může být spojen s podporou celkové pohody a náladou, zejména v období jara.

Návod na přípravu: Nálev (květy s kalichem): 2 čajové lžičky květů prvosenky s kalichem přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Odvar (květy s kalichem): 1-2 lžičky květů s kalichem vsypte do 1/4l studené vody, přiveďte do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: