Ostružina sladká řez. 50g Království bylinek

Kód: 33689
Novinka Tip
82 Kč 164 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Ostružina sladká řez (Rubus idaeus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostružina sladká, vědecky známá jako Rubus idaeus, je oblíbená rostlina pro své lahodné plody i listy, které jsou v tradičním léčitelství využívány pro své potenciální prospěšné účinky. Listy ostružiny sladké obsahují různé látky, které mohou mít pozitivní vliv na lidské zdraví.

Historie použití: Ostružina sladká má dlouhou historii v tradičním používání. Byla využívána v různých kulturách pro své možné blahodárné účinky. Listy ostružiny sladké byly používány ve formě bylinných přípravků a nálevů.

Účinné látky: Listy ostružiny sladké obsahují různé bioaktivní látky, jako jsou třísloviny, flavonoidy a vitamíny. Tyto látky mohou mít antioxidantní a protizánětlivé vlastnosti, které mohou přispívat k celkovému zdraví.

Souvisí s: Ostružinový list sladké ostružiny je spojován s možností podpory normálního trávení a močového systému. Jeho účinné látky mohou přispět k celkovému pocitu pohody.

Návod na přípravu:

Nálev (listy): 2 čajové lžičky ostružinových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Odvar (listy): 1-2 lžičky listů přidejte do 1/4l studené vody, přiveďte do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: