Ořešák list 50g Království bylinek

Kód: 33683
Novinka Tip
54 Kč 108 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Ořešák list (Juglans regia)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ořešák, vědecky známý jako Juglans regia, je strom, který produkuje charakteristické plody - ořechy. Listy ořešáku mají dlouhou historii v tradičním léčitelství a jsou ceněny pro svůj potenciální prospěch pro lidské zdraví.

Historie použití: Ořešák má dlouhou historii v tradičním používání. Listy ořešáku byly využívány v různých kulturách pro své možné blahodárné účinky. Byly používány ve formě bylinných přípravků a nálevů.

Účinné látky: Listy ořešáku obsahují různé fytochemické sloučeniny, včetně polyfenolů, flavonoidů a tříslovin. Tyto látky mohou mít antioxidantní a protizánětlivé vlastnosti, které mohou přispívat k ochraně organismu.

Souvisí s: Ořešák list je spojován s potenciálním příznivým vlivem na trávicí systém a metabolismus. Jeho účinné látky mohou podporovat normální funkci organismu.

Návod na přípravu:

Nálev (listy): 2 čajové lžičky ořešákových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Odvar (listy): 1-2 lžičky listů přidejte do 1/4l studené vody, přiveďte do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: