Obrubovec (lomatium) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 1143
154 Kč 308 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)

Obrubovec (lomatium) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny obrubovce mhohoklanného. Obrubovec mnohoklanný (Lomatium dissectum). Buhnerův protokol - kniha Přírodní antivirotika (str. 242 - 258), kniha Přírodní antibiotika. Tinctura Lomatii radix. Tincture Fernleaf biscuitroot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrubovec (lomatium) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny obrubovce mhohoklanného. Buhnerův protokol - kniha Přírodní antivirotika (str. 242 - 258), kniha Přírodní antibiotika. Tinctura Lomatii radix. Tincture Fernleaf biscuitroot.

Obrubovec mnohoklanný (Lomatium dissectum, čeleď miříkovité - Apiaceae, SK: Trojhručel mnohoklanný). V kořenu rostliny bylo nalezeno zatím 68 látek. Američtí indiáni rostlinu používali jako potravinu i jako léčivou rostlinu na nemoci plic. Co snad ještě můžeme napsat je, že tinktura z obrubovce inhibuje produkci cytokinu CXCL10 buňkami epitelu bronchů a tím hraje významnou roli v patogenezi chřipky a rozvoje zápalu plic. Literatura dále uvádí, že patří mezi nejsilnější inhibitory M2 kanálu se silnějším účinkem, než amantadin.

Působí i na bakterie zejména v oblasti plic.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): není. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, monopropylenglykol, léčivá rostlina obrubovec mnohoklanný.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde: https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Kontraindikace: těhotenství.

Nežádoucí interakce: nejsou známy

Nežádoucí účinky: 1:100 většinou nesvědivá makulopapulární vyrážka, která do týdne vymizí. Nezabírají na ni ani kortikoidy, ani antihistaminika, ani zinková mast apod. Tato vyrážka byla vzácně pozorována pouze u použití živého kořene! Naše tinktura je vyrobena z kořene sušeného.

Vhodné kombinovat s imunostimulačními tinkturami, např. Echinacea (třapatka).

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 308 Kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: