Nadledvinky - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 2232
149 Kč 298 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Nadledvinky (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro harmonizaci funkcí nadledvinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadledvinky (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro harmonizaci funkcí nadledvinek.

Složení: velejemný melasový ethanol 40 %, léčivé rostliny (byliny) - dvouzubec trojdílný (Bidens tripartita), jírovec maďal (Aesculus hippocastanum), kozinec blanitý (Astragalus membranaceus).

Nadledvinky jsou složitou tělesnou laboratoří a popis jejich funkcí a souvislostí by zabral spoustu stran. Naše směs působí na normalizaci funkcí nadledvinek, což v důsledku přináší pro tělo efekty v podobě snížení krevního tlaku, zrychlení metabolismu včetně metabolismu cukrů a tuků (tedy působí na snížení cholesterolu a proti cukrovce) a v případě poruch hospodaření buněk s vodou dokáže doplnit tkáňové tekutiny. Je vhodné se vyvarovat stresu a omezit užívání kuchyňské soli.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav pokožky. Oběh - žíly – vlásečnice. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Antioxidant. Normální činnost kloubů (pohyblivost). (Pre) menstruační & menopauzální pohodlí. Normální funkce žaludku. Normální funkce oběhové soustavy. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Adaptogen – odolnost. Krevní tlak. Normální hladina cukru v krvi. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cirkulace - udržení normálního krevního tlaku. Normální činnost ledvin a močového měchýře. Vylučování. Pohyblivost kloubů. (Před) menstruační a menopauzální komfort. Pohyblivost spermií.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 288 Kč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Potíže: Krevní tlak (hyper), Tepny - tuk ve stěnách, Močový měchýř

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: