Moruše list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33677
Novinka Tip
66 Kč 132 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Moruše černá list řez. (Morus nigra)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moruše černá, vědecky známá jako Morus nigra, je strom s charakteristickými listy, které mají dlouhou historii v tradičním léčitelství. Listy moruše černé obsahují různé látky, včetně flavonoidů a fenolických sloučenin, které mohou mít příznivé účinky na lidské zdraví.

Historie použití: Moruše černá má bohatou historii v tradičním využívání. Byla používána ve starověkých civilizacích pro své možné blahodárné účinky. Listy moruše černé byly spojovány s podporou imunitního systému a péčí o celkové zdraví.

Účinné látky: Listy moruše černé obsahují různé látky, včetně flavonoidů, vitamínů a minerálů, které mohou mít pozitivní vliv na lidský organismus.

Souvisí s: Moruše černá list řez může být spojována s podporou imunitního systému a celkového zdraví. Může být využívána jako součást zdravého životního stylu.

Návod na přípravu:

Nálev (listy): 2 čajové lžičky morušových listů řez přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Odvar (listy): 1-2 lžičky listů řez vsypte do 1/4l studené vody, přiveďte do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: