Kopřiva list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33647
Novinka Tip
68 Kč 136 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Kopřiva list řez (Urtica dioica)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kopřiva, vědecky známá jako Urtica dioica, je rostlina s charakteristickými listy, které jsou v tradičním léčitelství využívány pro různé účely. Listy této rostliny obsahují různé látky, včetně vitamínů, minerálů a fytonutrientů.

V historii byla kopřiva používána v tradičních kulturách pro podporu zdraví a pohodu. Měla významnou roli v různých lidových léčebných praktikách.

Kopřiva je tradičně spojována s možností podpory normálního metabolismu a vnitřní rovnováhy těla. Může přispívat k celkovému pocitu pohody a blahobytu.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky kopřivových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: