Kiraso oplodí řez. 50g Království bylinek

Kód: 33644
Novinka Tip
70 Kč 140 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Kiraso oplodí řez (Citrus aurantium var. currassuviencis)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kiraso, latinsky známý jako Citrus aurantium var. currassuviencis, je keř s charakteristickými plody, které jsou v tradičním léčitelství využívány pro různé účely. Oplodí tohoto keře obsahuje různé látky, včetně antioxidantů a vitamínů.

Kiraso je tradičně spojován s možností podpory imunitního systému, spánku a celkového zdraví. Může přispívat k pocitu pohody a blahobytu.

Návod na přípravu: Oplodí (bobule): 2 čajové lžičky oplodí kirasa přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: