Kaštan květ řez. 50g Království bylinek

Kód: 33641
Novinka Tip
86 Kč 172 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Kaštan květ řez (Castanea sativa)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaštan, latinsky známý jako Castanea sativa, je strom s krásnými květy a charakteristickými plody. Květy tohoto stromu mají své místo v tradičním léčitelství a mohou být využívány pro různé účely.

Květy kaštanu obsahují různé látky, včetně saponinů a flavonoidů, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je tradičně spojována s možností podpory normálního krevního oběhu a pohody žilního systému. Může přispívat k celkovému pocitu pohody a podporovat komfort dolních končetin.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky květů kaštanu přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: