Jitrocel list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33638
Novinka Tip
66 Kč 132 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Jitrocel list řez (Plantago major)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jitrocel, latinsky známý jako Plantago major, je rostlina s širokými listy a drobnými květy. Listy této rostliny mají své místo v tradičním léčitelství a mohou být využívány pro různé účely.

Listy jitrocele obsahují různé látky, včetně slizů a iridoidů, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je tradičně spojována s možností podpory pohody dýchacího systému a normálního slizničního komfortu. Může přispívat k celkovému pocitu blahobytu a pohody.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky jitrocelových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: