Jetel červený květ řez. 50g Království bylinek

Kód: 33632
Novinka Tip
108 Kč 216 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Jetel červený květ řez (Trifolium pratense)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jetel červený, vědecky známý jako Trifolium pratense, je druh luční rostliny s krásnými červenými květy. Květy této rostliny mají své místo v tradičním léčitelství a mohou být využívány pro různé účely.

Květy jetelu červeného obsahují různé látky, včetně fytoestrogenů a flavonoidů, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je tradičně spojována s možností podpory ženského zdraví a pohody. Může přispívat k celkovému pocitu blahobytu a osvěžení.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky červených jetele květů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: