Jahoda list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33626
Novinka Tip
70 Kč 140 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Jahoda list řez (Fragaria vesca)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jahoda lesní, vědecky známá jako Fragaria vesca, je oblíbené ovocné plodiny s chutnými a sladkými plody. Listy této rostliny mají také své místo v tradičním léčitelství a jsou ceněny pro své možné přínosy.

Jahoda lesní list obsahuje různé látky, včetně flavonoidů a vitamínu C, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je tradičně spojována s možností podpory trávení a celkového pohodlí. Může přispívat k pocitu blahobytu a osvěžení.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky jahodových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: