Ibišek květ - karkade 50g Království bylinek

Kód: 33620
Novinka Tip
65 Kč 130 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Ibišek květ (Hibiscus sabdariffa)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ibišek květ, vědecky známý jako Hibiscus sabdariffa, je rostlina původem z tropických oblastí, která je oblíbená pro své květy a možné přínosy pro zdraví. Květy této rostliny mají charakteristickou červenou barvu a jsou využívány jak v potravinářství, tak v tradičním léčitelství.

Ibišek květ obsahuje flavonoidy, vitamín C a další látky, které mu propůjčují jeho vlastnosti.

Tato bylina je tradičně spojována s možností podpory trávení a antioxidantními účinky. Může přispívat k pocitu pohody a osvěžení.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky ibiškových květů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: