Hřebíček květ 50g Království bylinek

Kód: 33617
Novinka Tip
87 Kč 174 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Hřebíček květ (Syzygium aromaticum)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřebíček květ, vědecky známý jako Syzygium aromaticum, je bylina původem z Asie, která je oblíbená pro své aromatické vlastnosti a možné přínosy pro zdraví. Květy této rostliny mají dlouhou historii v tradičním léčitelství a kuchyni a jsou ceněny pro své charakteristické aroma a chuť.

Hřebíček květ obsahuje aromatické sloučeniny, včetně eugenolu, které mu propůjčují jeho výraznou vůni a chuť.

Tato bylina je tradičně spojována s možností podpory trávení a celkového pohodlí. Může přispívat k pocitu blahobytu a komfortu.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky hřebíčkových květů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: