Hloh list s květem řez. 50g Království bylinek

Kód: 33611
Novinka Tip
67 Kč 134 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Hloh list s květem řez (Crataegus monogyna)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hloh list s květem řez (Crataegus monogyna)

Hloh, vědecky známý jako Crataegus monogyna, je strom původem z Evropy, který je tradičně spojován s možnými přínosy pro zdraví. Listy a květy tohoto stromu mají dlouhou historii v tradičním léčitelství a jsou ceněny pro své vlastnosti.

Hloh obsahuje různé bioaktivní látky, včetně flavonoidů a antioxidantů, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Kombinace listů a květů hlohu je tradičně spojována s podporou kardiovaskulárního zdraví a normální funkce srdce. Může přispívat k pocitu pohody a blahobytu.

Návod na přípravu: Nálev (listy a květy): 2 čajové lžičky hlohu (listy a květy) přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: