Hloh list s květem MESH 100g

Kód: 30477
199 Kč 199 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Hloh list s květem (Crataegus spp.) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

stažený soubor (2)_1

Tento text pojednává o tradičním použití hlohu, rostliny, která byla po staletí součástí bylinné medicíny. Upozorňujeme, že tento text je založen na tradičním použití a nejsou k dispozici všeobecně uznávané vědecké důkazy, které by potvrzovaly tato tvrzení. Doporučujeme používat hloh jako doplněk stravy v rámci vyváženého a zdravého životního stylu. Před zahájením jakéhokoli nového režimu doplňků vždy konzultujte své rozhodnutí se zdravotnickým odborníkem.

Hloh byl tradičně používán s myšlenkou na podporu srdce a krevního oběhu. Užíval se k posílení svalů srdeční stěny, ke zlepšení srdečního rytmu a cirkulace krve, a obecně k podpoře kardiovaskulárního systému. Tento bylinný doplněk byl také tradičně používán k zlepšení kvality spánku, trávení a absorpce živin, kognitivních funkcí a paměti, stavu kůže a vlasů a hormonální rovnováhy.

Některé studie naznačují, že hloh může mít antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Doporučená denní dávka hlohu může záviset na formě produktu (např. čaj, tinktura, kapsle) a na záměru použití. Je důležité se vždy poradit se zdravotnickým odborníkem nebo lékárníkem o správném dávkování.

Hloh může interagovat s některými léky, včetně beta-blokátorů, kalciových kanálových blokátorů, digoxinu a dalších léků na srdce. Pokud užíváte některé z těchto léků, měli byste se před použitím hlohu poradit s lékařem.

Pokud jde o kontraindikace s potravinami, nejsou známy žádné specifické interakce. Nicméně lidé s alergiemi na rostliny z čeledi růžovitých mohou mít alergickou reakci na hloh.

Vždy je důležité mít na paměti, že žádný doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada za rozmanitou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny a doplňky stravy
Potíže: Kardio, Trávení, Únava

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: