Hloh květ řez. 50g Království bylinek

Kód: 33608
Novinka Tip
122 Kč 244 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Hloh květ řez (Crataegus monogyna)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hloh, vědecky známý jako Crataegus monogyna, je strom původem z Evropy, který je tradičně spojován s možnými přínosy pro zdraví. Květy tohoto stromu mají dlouhou historii v tradičním léčitelství a jsou ceněny pro své vlastnosti.

Hloh květ obsahuje různé bioaktivní látky, včetně flavonoidů a antioxidantů, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tyto květy jsou tradičně spojovány s podporou kardiovaskulárního zdraví a normální funkce srdce. Můžou přispívat k pocitu pohody a blahobytu.

Návod na přípravu: Nálev (květy): 2 čajové lžičky hlohu květů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: