Gold Collagen PURE

Kód: 33993
Značka: Gold Collagen
1 290 Kč 258 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)
  • Balení obsahuje 10 lahviček po 50 ml
  • 20x účinnější než kolagen v tabletách či prášku
  • Zvyšuje hydrataci pokožky, redukuje jemné linky a vrásky
  • Dodává pleti mladistvější vzhled
  • Napomáhá zdravému vzhledu vlasů a nehtů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je GOLD COLLAGEN PURE?

Inspirací při vývoji GOLD COLLAGEN PURE byly zkušenosti z Japonska, které je známo jako nejpokročilejšího anti-ageingový trh na světě, a jeho moderní technologie. Díky nim vznikl jedinečný tekutý potravinový doplněk, který vyživuje pokožku zevnitř. Byl vyvinut za účelem potlačení prvních známek stárnutí, a aby pomáhal zušlechťovat krásnou, mladě a zdravě vypadající pokožku, vlasy a nehty. GOLD COLLAGEN PURE byl vyvinut v laboratořích MINERVA Research Labs ve spolupráci s evropskými vědci. Tento tekutý potravinový doplněk představuje patentovanou směs hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů a antioxidantů, bez obsahu cukru a s maximálním účinkem.

Proč je pro nás kolagen tak důležitý?

Kolagen je jedním ze základních stavebních proteinů kůže. Hraje klíčovou roli ve výstavbě buněk, tkání a orgánů. Pokožce dodává sílu, odolnost a má největší vliv na její hladký a zdravý vzhled. S postupem věku produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce klesá, což má za následek dehydrataci kůže a povadlou pleť, které přispívají k výraznějším projevům stárnutí. GOLD COLLAGEN PURE se svými jedinečnými hydratujícími vlastnostmi kyseliny hyaluronové a s bioaktivními kolagenovými peptidy nejvyšší kvality nabízí to nejlepší pro regeneraci kožních buněk a hydrataci kůže. Výsledkem jeho účinku je hydratovaná kůže, jemnější linky a méně zřetelné vrásky již po šesti týdnech užívání.

Kůže chrání naše tělo

Tradiční kosmetická ošetření spoléhají pouze na povrchovou aplikaci kolagenu. Ta není dostačující pro zpomalení procesu stárnutí tam, kde začíná – v hlubších vrstvách kůže. Krémy působí pouze na povrchu a hydratují vnější vrstvu (epidermis). Oproti tomu aktivní složky v GOLD COLLAGEN PURE zasahují hlubší vrstvu kůže (dermis), kde aktivují tvorbu kolagenu, který dodá kůži mladistvější vzhledDávka produktu GOLD COLLAGEN je až 20x účinnější než kolagenové tablety.

Provedené studie

Anti-ageing efekt Studie provedená s účastí 47 žen ve věku 35-55 let po 12 týdnech pravidelného užívání produktu PURE GOLD COLLAGEN prokázala až 26% snížení počtu jemných vrásek a nižší výskyt hlubokých vrásek. Hydratační účinek Studie provedená s účastí 33 žen ve věku 40-59 let po 8 týdnech pravidelného užívání doplňku PURE GOLD COLLAGEN prokázala až 28% nárůst hydratace kůže. Nezávislá studie se 108 sledovanými subjekty

  • po 3 týdnech: nárůst hydratace kůže o 12%
  • po 6 týdnech: redukce jemných vrásek o 15%
  • po 6 týdnech: redukce hlubokých vrásek o 27%
  • po 9 týdnech: nárůst elasticity kůže o 20%

Jak správně užívat?

Užívejte jednu lahvičku (50 ml) po malých doušcích kdykoli během dne nebo ji vypijte najednou ráno po probuzení jako součást svého kosmetického programu. Nejúčinnější je při pití na lačno, protože se rychleji vstřebává. Lidé s citlivým žaludkem by přípravek měli užívat s jídlem nebo po něm. - Užívejte nápoj po dobu 8 týdnu pro dosažení nejlepších a dlouhotrvajících výsledků v hydrataci pleti. - Užívejte nápoj po dobu 12 týdnů, chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků v redukci jemných a hlubokých vrásek.

gold collagen pure 2.

Klíčové ingredience:

Biotin

Přispívá k udržení normálního stavu pokožky a vlasů a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
Černý pepř (Bioperine®)
Je klinicky prokázáno, že černý pepř (Bioperine®) zvyšuje biologickou dostupnost ostatních účinných látek až o 60 %.
Olej z brutnáku lékařského
Obsahuje esenciální mastnou kyselinu, která pomáhá při zánětech spojených se stárnutím.
Měď
Přispívá k normální pigmentaci pokožky a vlasů, k udržení normálního stavu pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá také k normální funkci imunitního systému.
Kyselina hyaluronová
Přirozeně se vyskytuje v pokožce a podporuje zadržování vlhkosti, takže pokožka vypadá pružná a hydratovaná.
Mořský hydrolyzovaný kolagen
Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle. Je známý jako lešení pro podporu pokožky a pomáhá jí zachovat si pevnost a pružnost.
N-acetyl-glukosamin
Je nezbytnou složkou pro tvorbu kyseliny hyaluronové.
Vitamin B6
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Vitamin C
přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a chrupavek, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k normální funkci imunitního systému.
Vitamin E
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Zinek
Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá k normální funkci imunitního systému a k normálním kognitivním funkcím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: