Emblica (emblika - embilika - Ámalaki) BIO - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 7377
323 Kč 646 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)

Emblica BIO (bylinná tinktura - bylinné kapky - tinktury BIO). Přírodní bylinný extrakt z plodu léčivé rostliny emblika lékařská  (Ámalaki) pro správné funkce imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Emblica BIO (bylinná tinktura - bylinné kapky - tinktury BIO). Přírodní bylinný extrakt z plodu léčivé rostliny emblika lékařská  (Ámalaki) pro správné funkce imunitního systému.

Emblika (embilika) lékařská (Ámalaki, amla) (Emblica officinalis syn. Phyllantes emblica, čeleď pryšcovité - Euphorbiaceae, SK: Amalaki).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Imunitní systém. Normální trávení.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Složení tinktury: ovocný BIO destilát (jablkovice), léčivá rostlina emblica BIO.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. V opodstatněných případech je možné dávkování zvýšit až na 4 x 90 kapek denně. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. I přes to, že emblica posiluje funkce imunitního systému, tak je vhodná u některých autoimunitních nemocí - omezuje nadměrnou produkci histaminu. Další informace o dávkování naleznete zde:https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Kontraindikace: neužívat při průjmech, při současném užívání železa je nutný časový odstup 3 - 4 hodiny!

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 680 Kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: