Devětsil - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 4731
149 Kč 298 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)

Devětsil (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny devětsilu lékařského. Devětsil lékařský (Petasites hybridus).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Devětsil (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny devětsilu lékařského.

Devětsil lékařský (Petasites hybridus)čeleď hvězdicovité - Astraceae, SK: Devaťsil lekársky). V ČR není devětsil schválen k vnitřnímu užití. Důvodem je obsah pyrolizidinových alkaloidů potencionálně toxických pro játra. Obsahují jej i další rostliny, např. brutnák, pilát, devětsil, kostival či podběl.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): nemá.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, léčivá rostlina devětsil lékařský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: jen pro vnější užití. Další informace o dávkování naleznete zde:https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 260 Kč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Potíže: Dýchací cesty, Dýchací cesty - autoimunita, Děloha sliznice, Játra, Ústa - sliznice, Močový měchýř

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: