Damiána list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33596
Novinka Tip
93 Kč 186 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Damiána list řez (Turnera diffusa)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Damiána, vědecky známá jako Turnera diffusa, je bylina původem z regionů Střední a Jižní Ameriky. Listy této rostliny mají dlouhou historii v tradičním léčitelství a jsou ceněny pro své potenciální přínosy pro zdraví.

Damiána obsahuje různé bioaktivní látky, včetně flavonoidů a terpenoidů, které jí propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je tradičně spojována s podporou vitality a celkové pohody. Může přispívat k podpoře duševního a fyzického blahobytu.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky damiány listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: