Cistus krétský list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33593
Novinka Tip
60 Kč 120 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Cistus krétský list řez (Cistus creticus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cistus krétský, vědecky známý jako Cistus creticus, je aromatický keř původem z oblasti Středomoří, zejména z ostrova Kréta. Jeho listy mají dlouhou historii v tradičním léčitelství a jsou ceněny pro své potenciální přínosy pro zdraví.

Tento keř obsahuje různé bioaktivní látky, včetně polyfenolů a flavonoidů, které mu propůjčují charakteristické vlastnosti.

Cistus krétský listy jsou tradičně využívány pro své možné přínosy pro imunitní systém a podporu dýchacích cest. Mohou také přispívat k celkovému blahobytu a pohodě.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky cistu krétského listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: