Brusinka nať řez. 50g Království bylinek

Kód: 33572
Novinka Tip
74 Kč 148 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Brusinka nať řez (Vaccinium vitis-idaea L.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusinka nať řez, vědecky známá jako Vaccinium vitis-idaea L., je bylina původem z lesních oblastí Evropy, Asie a Severní Ameriky. Tato malá rostlina má dlouhou historii v tradičním léčitelství a je ceněna pro své potenciální přínosy pro zdraví.

Historie použití brusinky sahá až do starověku, kdy byla využívána pro své možné přínosy pro močový trakt a imunitní systém. Dnes je brusinka nať řez oblíbenou bylinkou v tradičních medicínských systémech.

Brusinka nať řez obsahuje antioxidanty, flavonoidy a další bioaktivní látky, které jí propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s podporou zdraví močového traktu a imunitního systému. Je využívána pro své možné přínosy pro močový trakt a celkovou pohodu.

Návod na přípravu: Nálev (nať): 2 čajové lžičky brusinkové natě přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: