Bříza list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33578
Novinka Tip
62 Kč 124 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Bříza list řez (Betula pendula)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bříza list řez, vědecky známá jako Betula pendula, je strom původem z Evropy a Asie. Tato elegantní rostlina má dlouhou historii v tradičním léčitelství a je ceněna pro své potenciální přínosy pro zdraví.

Historie použití břízy sahá až do starověku, kdy byla využívána pro své možné přínosy pro močový trakt a detoxikaci. Dnes je bříza list řez oblíbeným bylinkovým doplňkem v tradičních medicínských systémech.

Bříza list řez obsahuje flavonoidy, třísloviny a další bioaktivní látky, které jí propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s podporou zdraví močového traktu a detoxikací těla. Je využívána pro své možné přínosy pro močový trakt a celkovou pohodu.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky břízových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: