Borůvka nať řez. 50g Království bylinek

Kód: 33569
Novinka Tip
78 Kč 156 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Borůvka nať řez (Vaccinium myrtillus L.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borůvka nať řez, vědecky známá jako Vaccinium myrtillus L., je bylina původem z lesních oblastí Evropy a Severní Ameriky. Tato malá rostlina má dlouhou historii v tradičním léčitelství a je ceněna pro své potenciální přínosy pro zdraví.

Historie použití borůvky sahá až do středověku, kdy byla využívána pro své možné přínosy pro zrak a trávicí systém. Dnes je borůvka nať řez oblíbenou bylinkou v tradičních medicínských systémech.

Borůvka nať řez obsahuje antioxidanty, flavonoidy a další bioaktivní látky, které jí propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s podporou zdravého zraku a možnou ochranou očí před oxidativním stresem. Je využívána pro své možné přínosy pro zrak a kardiovaskulární zdraví.

Návod na přípravu: Nálev (nať): 2 čajové lžičky borůvkové naťe přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: