Boldo list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33563
Novinka Tip
82 Kč 164 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Boldo list řez (Peumus boldus)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boldo list řez, známý také jako Peumus boldus, pochází z Jižní Ameriky, konkrétně z oblastí Chile a Peru. Tato exotická rostlina má význačnou historii v tradičním léčitelství původních kultur.

Historie použití bolda sahá do starověku, kdy byl využíván původními obyvateli Jižní Ameriky pro své potenciální přínosy pro trávicí systém a celkovou pohodu. Dnes je boldo list řez ceněný pro své účinky a je součástí mnoha tradičních přírodních léčebných systémů.

Boldo list řez obsahuje éterické oleje, alkaloidy a další bioaktivní složky, které mu propůjčují jeho charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s podporou trávení a detoxikací organismu. Je využívána pro své možné přínosy pro trávicí systém a močový trakt.

Souvisí s: Podporou trávení, Detoxikací, Trávicím systémem, Močovým traktem.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky boldo listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č. 1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: