Bobkový list 50g Království bylinek

Kód: 33557
Novinka Tip
75 Kč 150 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Bobkový list (Laurus nobilis L.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bobkový list, vědecky známý jako Laurus nobilis L., je aromatická bylina původem z oblasti Středomoří. Tato význačná rostlina má bohatou historii v kulinářství, ale také je využívána pro své potenciální benefity pro zdraví.

Historie použití bobkového listu sahá až do starověkého Řecka a Říma, kde byl považován za symbol vítězství a moudrosti. Dnes je bobkový list oblíbeným kořením a součástí tradiční medicíny.

Bobkový list obsahuje éterické oleje, flavonoidy a další bioaktivní složky, které mu propůjčují jeho charakteristickou chuť a vůni.

Tato bylina je často spojována s podporou trávení a má možné účinky na uklidnění a relaxaci.

Souvisí s: Podporou trávení, Relaxací.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky bobkových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: