Bedrník nať řez. 50g Království bylinek

Kód: 33551
Novinka Tip
88 Kč 176 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Bedrník nať řez (Chelidonium majus L.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bedrník nať řez (Chelidonium majus L.)

Bedrník nať řez, známý také jako Chelidonium majus L., je bylina původem z Eurasie. Tato zajímavá rostlina je využívána pro své vlastnosti a účinky, které se tradují po generace.

Historie použití bedrníku sahá do starověkých dob, kde byl známý pro své potenciální benefity pro zdraví. Dnes je bedrník nať řez součástí různých tradičních léčebných systémů a moderního léčitelství.

Bedrník nať řez obsahuje různé alkaloidy, flavonoidy a další bioaktivní složky, které mu propůjčují jeho charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s podporou trávení a detoxikací organismu. Je využívána pro své možné účinky na podporu jaterní činnosti a trávicího systému.

Souvisí s: Podporou trávení, Detoxikací, Jaterní činností, Tradičními léčebnými systémy.

Návod na přípravu:

Nálev (listy, natě, květy): 2 čajové lžičky květů arniky americké přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Odvar (kořeny, plody, semena): 1-2 lžičky vsypte do 1/4l studené vody, přiveďtě do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: