Artyčok list řez. 50g Království bylinek

Kód: 33545
Novinka Tip
66 Kč 132 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Artyčok list řez (Cynara scolymus L.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Artyčok list řez (Cynara scolymus L.)

Artyčok list řez, známý také jako Cynara scolymus L., je rostlina pocházející z oblastí Středomoří. Tento bylinný poklad má významné vlastnosti a účinky, které byly využívány po staletí.

Historie použití artyčoku sahá až do starověkých kultur, kde byl ceněn pro své přínosy pro zdraví a trávicí systém. Dnes je artyčok list řez oblíbeným doplňkem stravy a součástí tradičních léčebných metod.

Artyčok list řez obsahuje různé bioaktivní látky, jako jsou cynarin, kyselina chlorogenová a flavonoidy, které mu propůjčují jeho charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s podporou trávicího systému a metabolismu. Je využívána pro své účinky na trávení a detoxikaci organismu.

Souvisí s: Podporou trávicího systému, Metabolismem, Trávením, Detoxikací, Tradičními léčebnými metodami.

Návod na přípravu: Nálev (listy): 2 čajové lžičky artyčokových listů přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Upozornění:
Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: