Arnika americká květ 50g Království bylinek

Kód: 33542
Novinka Tip
130 Kč 260 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Arnika americká květ (Arnica chamissonis Less.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arnika americká květ (Arnica chamissonis Less.)

Arnika americká květ, známá také jako Arnica chamissonis Less., je bylina původem z Severní Ameriky. Tato bylina se stala populární pro své vlastnosti a účinky, které jsou využívány v různých oblastech.

Historie použití arniky americké květ sahá do tradičních kultur původních obyvatel Severní Ameriky, kteří ji využívali pro různé účely. Dnes je arnika americká květ součástí moderního léčitelství a tradičního léčebného umění.

Arnika americká květ obsahuje různé účinné látky, jako jsou flavonoidy, silice a hořčiny, které jí propůjčují charakteristické vlastnosti.

Tato bylina je často spojována s péčí o kůži a podporou zdraví svalů a kloubů. Je využívána pro své účinky na pokožku a podporu regenerace po fyzickém namáhání.

Souvisí s: Péčí o kůži, Zdravím svalů a kloubů, Regenerací po fyzickém namáhání, Moderním léčitelstvím, Tradičním léčebným uměním.

Návod na přípravu: Nálev (listy, natě, květy): 2 čajové lžičky květů arniky americké přelijte 1/4l vařící vody, nechejte v zakryté nádobě 10 min. odstát a sceďte.

Odvar (kořeny, plody, semena): 1-2 lžičky vsypte do 1/4l studené vody, přiveďtě do varu, 1 min. povařte, nechte v zakryté nádobě 15 min. odstát a sceďte. Připravujte vždy čerstvé 2-3x denně.

Upozornění: Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: