Angínovník - 100 % přírodní silice - esenciální (éterický) olej 10 ml

Kód: 32366
359 Kč 3 590 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)

Angínovník - 100 % přírodní silice - esenciální (éterický) olej 10 ml z angínovníku. Aetheroleum Iris domestica. Essential oil Blackberry lily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Angínovník - 100 % přírodní silice - esenciální (éterický) olej 10 ml z angínovníku. Aetheroleum Iris domestica. Essential oil Blackberry lily.

Angínovník (Iris domestica) vhodný zejména při angíně, kašli, zánětech a nemocech krku nebo dýchacích cest, uvolňuje zahlenění. Má pozitivní účinky na hlasivky. Ulevuje při problémech s nadýmáním a zácpou. Ničí bakterie, chrání pokožku a pokožku hlavy před ekzémy, akné a lupénkou. Působí močopudně, tím pomáhá při léčbě ledvin a močových cest.

Aromalampa: do vody přidejte 3-5 kapek oleje. Dbejte, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla.

Sauna: nakapte 3-5 kapek éterického oleje do vody a nalévejte na horké kameny.

Koupel: do vody teplé cca 30°C přidejte maximálně 20 kapek oleje, relaxujte nejvýše 30 minut.

Masáže: použijte 5-10 kapek éterického oleje na 5 ml nosného oleje (může být slunečnicový, olivový). Před masáží je provést zkoušku citlivosti na vnitřní straně paže alespoň 3 hod. předem.

Inhalace: 5-10 kapek přidejte na 100ml vody (60-70°C horké) a inhalujte 5-10 minut maximálně 3x denně.

Využití silic v aromaterapii ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním. Nepoužívat v těhotenství. Neužívejte vnitřně – silice angínovníku je velice silná, může být až mírně toxická.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: