Alchornea - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 1110
209 Kč 418 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Alchornea (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny alchornea cordifolia. Buhnerův protokol - knihy Přírodní antibiotika, Přírodní antivirotika. Alchornea (Alchornea cordifolia). Tinctura Alchorneae folium. Tincture Alchornea leaf.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alchornea (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny alchornea cordifolia. Buhnerův protokol - kniha Přírodní antibiotika a Přírodní antivirotika. Tinctura Alchorneae folium. Tincture Alchornea leaf.

Alchornea (Alchornea cordifolia, čeleď pryšcovité - EuphorbiaceaeSK: Alchornea cordifolia). Tradiční užití alchorney je široké. Alchornea je tradičně využívána v africké lidové medicíně, její účinky byly ověřeny mnoha studiemi in vitro i in vivo. My vycházíme ze zkušeností z USA, hlavně z práce pana Buhnera.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, monopropylenglykol, léčivá rostlina alchornea.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: při akutním průběhu 15 kapek každé 4 hodiny (3 - 5x denně 15 kapek), pro chronické aplikace 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde:https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Vedlejší účinky a kontraindikace: nebyly zjištěny

Nežádoucí interakce: neužívat s léky ovlivňujícími CNS 

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 398 Kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: