Afrodite pro muže - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 3153
159 Kč 318 Kč / 100 ml
Skladem (5 ks)

Afrodite pro muže (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro povzbuzení libida, erekce a sexuální výkonnosti mužů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Afrodite pro muže (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro povzbuzení libida, erekce a sexuální výkonnosti mužů.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivé rostliny (byliny) - kotvičník zemní (Tribulus terrestris), jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), žen-šen (Panax ginseng), maralí kořen (Leuzea carthamoides)(syn. Rhaponticum carthamoides, Stemmacantha carthamoides).

Kotvičník zemní obsahuje sapogeniny, alkaloidy, bílkoviny, minerální látky, rutin a velké množství fytosterolů. Nejvyšší koncentrace těchto látek byla zjištěna v kořenech a plodech, ale lze užívat celou rostlinu. Výzkumy prokázaly, že koncentrovaný výtažek fytosterolů z kotvičníku harmonizuje využití androgenů u mužů a estrogenů u žen. Zmínky o jinanu dvoulaločném  se objevují v souvislosti se zlepšením kondice a posílení celkové vitality již ve starých spisech tradiční čínské medicíny. Listy obsahují flavonové glykosidy, terpenické laktony a především velké množství antioxidantů, které zvyšují průtok krve v tkáních a tím zlepšují kyslíkové zásobení tkání. Žen-šen, česky všehoj léčivý, patří mezi drogy, které přestože v nich byla prokázána řada účinných látek, jako jsou glykosidy, saponiny, škroby, cukry, fytosteroly, minerální látky a vitamíny je stále středem zájmu vědců. Všehoj je schopen regulovat uvolňování stresových hormonů, harmonizuje metabolismus, činnost centrální nervové soustavy a posiluje žlázy s vnitřní sekrecí včetně žláz pohlavních. Poslední bylinou ve směsi je maralí kořen, který je původem ze Sibiře, vyhledávají jej v době říje jeleni maralové a konzumací rostliny si zvyšují svoji sexualní aktivitu - bylina podobně afrodisiakálně působí i u mužů a zvyšuje jejich sexualní zdatnost.

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Pohlavní orgány / hormonální aktivita. Normální funkce močové soustavy (močení). Zdraví úst a dásní. Normální stav pokožky. Duševní rovnováha. Mikrocirkulace krevního systému. Kognitivní funkce. Antioxidant. Periferní oběhový systém - oči – slyšení. Normální činnost mozku. Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres. Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná. Erekce. Bdělost. Únava. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Vitalita. Sexuální zdraví. Krevní oběh. Paměť. Slabost – vyčerpání. Normální hladina glukózy v krvi. Kognitivní a duševní výkonnost. Normální činnost kardiovaskulárního systému.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Doporučení:

  • neužívat dlouhodobě a ve vysokých dávkách

Omezení užívání:

  • lidé se sníženou srážlivostí krve

Kontraindikace: neužívat při chorobách srdce a vysokém krevním tlaku. Neužívat s léky na ředění krve.

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 288 Kč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Potíže: Erekce, Hladina cukru v krvi, Hormonální rovnováha, Krevní tlak (hyper), sexuální touha, Kyselina močová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: