Acidostop - Bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Kód: 330
169 Kč 338 Kč / 100 ml
Skladem (5 ks)

Acidostop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro odkyselení organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acidostop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro odkyselení organismu. Přípravek užíváme pro nastolení acidobasické rovnováhy organismu při jeho překyselení (pro odkyselení organismu).

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol, léčivé rostliny (byliny) - gotukola (Centella asiatica), kustovnice čínská (Lycium chinense), jasan ztepilý (Fraxinus excelsior), pohanka obecná (Fagopyrum esculentum), smetanka lékařská (Taraxacum officinale), petržel zahradní (Petroselinum crispum).

Při neprůchodnosti vlásečnic v nich dochází díky malému obsahu kyslíku k odumírání buněk, které při svém rozkladu tvoří kyseliny. Zbývající buňky mohou při své snaze o přežití mutovat, což se může stát prvotní příčinou zhoubného bujení. Extrakt z byliny gotukola zlepšuje prokrvení vlásečnic a tím i vyplavování kyselých sloučenin a zásobování tkání kyslíkem. Kustovnice čínská zvyšuje tvorbu červených krvinek a tedy i hemoglobinu, který je nosičem kyslíku z plic, po předání kyslíku na sebe váže kysličník uhličitý, který pak máme možnost vydýchat z organismu. Dále pomáhá odvádět z těla i kyselinu mléčnou. V neposlední řadě je kustovnice dle posledních výzkumů schopna opravit již narušené DNA. Jasan ztepilý pomáhá vylučovat kyselinu močovou z těla a rozpouští a vylučuje i její soli. Pohanka je silně zásaditou bylinou, která ovlivňuje ledviny a pomáhá vylučování kyselin z těla. Další bylinou ve směsi je smetánka, která zvyšuje aktivitu jater, zvyšuje tvorbu duodenálních šťáv (sekrety dvanáctníku, slinivky a žluči), které jsou mírně zásadité, sekret slinivky navíc obsahuje trávicí enzymy potřebné pro rozklad tuků a škrobů. Tím role smetánky nekončí, díky obsahu inulinu jako prebiotika střevní mikroflóry zlepšuje stav střeva a tím vytváří vhodnější podmínky pro "výrobu" vitaminu K přímo z potravy. Zlepšením stavu střev, v tomto případě tenkého, nastolíme i vhodnější podmínky pro "recyklaci" (resorbci) hydrogenuhličitanů obsažených v duodenálních sekretech. Poslední obsaženou rostlinou je nať petržele obsahující vysoká množství zásaditých minerálních látek (draslík, vápník, hořčík, sodík). Obsahuje kyselinu listovou (vit. B9), která je nezbytná pro syntézu nukleových kyselin, při krvetvorbě. Zvyšuje tvorbu enzymů a působí mírně močopudně, což napomáhá vylučování kyselých látek z těla. 

Zdravotní tvrzení týkající se této směsi léčivých rostlin ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Léčení. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální trávení. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Duševní zdraví, kognitivní funkce. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Chuť k jídlu. Pohlavní ženské zdraví. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém. Normální stav kloubů – odvodnění. Kontrola tělesné hmotnosti. Vylučování vody z těla. Normální funkce močových cest - ledviny – vylučování.  Působí protizánětlivě. Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální činnost žaludku. Detoxikace – vylučování.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. 

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 318 Kč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury
Potíže: Detoxikace, Dýchací cesty, Hladina cukru v krvi, Hormonální rovnováha, Střeva - autoimunita, Močový měchýř, Střeva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: